Шмигаль заявив про приватизацію енергетичної, хімічної промисловості і виробництво машин

Приватизація буде охоплювати енергетичну, хімічну промисловість і виробництво машин, говорить прем’єр.
В України є великий потенціал для приватизації державних підприємств енергетичної, хімічної промисловості та виробництва машин.

Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив в інтерв’ю турецькому інформагентству DHA у вівторок, 1 грудня.

“Основна приватизація державних компаній планується в наступному році. Вона буде охоплювати енергетичну, хімічну промисловість і виробництво машин. Ми також бачимо великий потенціал для турецьких компаній у сфері інфраструктурних проектів, морських портів та телекомунікацій”, – сказав Шмигаль.

За його словами, для інвесторів будуть створені сприятливі умови. Говорячи про підписання Угоди про вільну торгівлю з Туреччиною, він наголосив на важливості врахування застережень із боку представників бізнесу.

“Дуже важливо створити баланс і врахувати застереження представників ділового світу. Найбільшим застереженням українських виробників є застосування Туреччиною додаткових захисних заходів з обмеження імпорту”, – пояснив прем’єр.

Нарешті, він додав, що Угода набуде чинності не відразу після підписання, оскільки для завершення юридичних процедур знадобиться деякий час, але рано чи пізно це станеться.

Мала приватизація з початку року принесла 3 млрд. У Мінекономіки сподіваються, що в наступному році буде значне збільшення цього показника і початок великої приватизації.

Також повідомлялося, що ЗТМК включили в приватизаційний список. Таке рішення дозволить підприємству відновити роботу підприємства, розблокувати рахунки і вивести комбінат у зону беззбитковості.