Локдаун можуть ввести з 2 січня – РНБО

Локдаун в Україні через ситуацію з COVID-19 у будь-якому випадку буде запроваджено. Про це в ефірі “Україна 24” заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов.

За його словами, Україна не зможе уникнути локдауна.

“Єдине питання часу – чи то в грудні, чи то з 2 січня. Зараз йде дискусія з фахівцями з цього приводу. Вчора у Володимира Зеленського пройшла нарада, на якій з’ясовувалося, як це буде. Те, що локдаун буде – це сто відсотків” , – сказав Данілов.

Як повідомляло ІА “Центр новин”, жорсткий карантин введуть з 24 грудня по 15 січня.

У Верховній Раді сьогодні повідомили, що рішення про локдаун не приймуть до кінця тижня після звіту голови МОЗ Максима Степанова.

Нагадаємо, глава парламентської фракції Слуга народу Давид Арахамія заявляв, що локдаун може бути введений 27 грудня.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявляв, що Кабмін готується до всіх сценаріїв, і не відкидається, що локдаун в Україні буде на новорічні свята.

Зазначимо, що Конституційний суд визнав неконституційною постанову Кабміну про запровадження карантину.

Суд визнав неконституційними положення щодо заборони на проведення масових заходів, роботу закладів громадського харчування, торговельно-розважальних центрів, здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, проведення закладами охорони здоров’я планових заходів з госпіталізації.