Дубль Неймара допоміг «ПСЖ» обіграти «Манчестер Юнайтед»

«ПСЖ» здобув перемогу над «Манчестер Юнайтед» в матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів. Зустріч групи H, що пройшла на «Олд Траффорд», завершилася з рахунком 3:1 на користь гостей з Парижа.

«ПСЖ» вдалося забити швидкий гол – вже на 6-й хвилині Неймар пробив з гострого кута, відправивши м’яч у ближній кут воріт Давида де Хеа. На 23-й хвилині «МЮ» міг залишитися в меншості – Фред грубо зіграв проти Леандро Паредеса, однак головний арбітр зустрічі не став видаляти бразильця, обмежившись жовтою карткою. Господарі відігралися на 32-й хвилині, коли забив Маркус Решфорд – англієць завдав удар з меж штрафного, а м’яч, відскочивши від ноги суперника залетів у ворота французького клубу.

Переможний гол був забитий на 69-й хвилині – після подачі Неймаром кутового у штрафному «МЮ» трапилася плутанина, де спритнішим за всіх зіграв Маркіньос, переправив м’яч у ворота. Через хвилину Фред отримав другу жовту картку і залишив свою команду в меншості. Уже в компенсований час Неймар встановив остаточний рахунок – 3:1 на користь «ПСЖ».