ВР ухвалила закон про впровадження публічних договорів про надання житлово-комунальних послуг

Верховна Рада ухвалила в другому читанні законопроект №2458 , який передбачає запровадження публічних договорів про надання житлово-комунальних послуг.

За ухвалення законопроекту «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» у другому читанні проголосували 240 народних депутатів.

Як сказано в пояснювальній записці до законопроекту, він передбачає одномоментний перехід на нові публічні договори про надання комунальних послуг.

Також законопроект передбачає запровадження обов`язкового інформування виконавцями комунальних послуг споживачів, з якими будуть укладені публічні договори про надання послуг, в частині вимог до якості цих послуг та іншої необхідної інформації по кожному будинку окремо за допомогою офіційного сайту органу місцевого самоврядування або на сайті постачальника послуги.

Крім того, надається право співвласникам багатоквартирного будинку в будь-який час змінювати вид договору в разі ухвалення ними рішення про обрання моделі договірних відносин у будинку.