Таїланд відмовиться від масового туризму до відновлення галузі

Влада Таїланду має намір тимчасово відмовитися від масового туризму, щоб збільшити витрати на душу населення для відновлення туристичної галузі.

Про це повідомляє газета Bangkok Post з посиланням на главу Управління по туризму країни (ТАТ) Ютасака Супасорна.

“Більше ніякого масового туризму. Коли галузь знову встане на ноги, Таїланд не повинен бути небезпечним місцем, він повинен привертати увагу. Це означає, що ми забезпечимо безпеку, гігієну, екологічну стійкість і зосередимося на збільшенні купівельної спроможності туристів”, – сказав він.

Як відзначили в ТАТ, королівству необхідно збільшити середні витрати на душу населення на 30%, щоб компенсувати збитки від припинення туризму через пандемію коронавіруса. Передбачається, що турпотік в країну в 2021 році не перевищить 8 млн прибуттів, замість 40 млн в 2019 році.

За словами Супасорна, зниження купівельної спроможності спостерігалося в Таїланді ще до пандемії, оскільки середні витрати на поїздку міжнародних туристів знизилися з $ 1,7 тис. до $ 1,5 тис.

“В 2021 року ми будемо розробляти такий турпродукт, щоб іноземний турист витрачав в країні в середньому $ 2 тис. Цей захід розрахована на два роки. Тим часом, витрати у внутрішньому туризмі також повинні збільшитися в середньому з $ 155 до $ 165”, – пояснив глава ТАТ .

Завдяки новій політиці до 2022 року Управління з туризму Таїланду очікує, що доходи від галузі досягнуть $ 39,7 млрд.

Тим часом, Супасорн зазначив, що туризм зміг дуже швидко прийти в норму після минулих криз, і цього разу не стане винятком, незважаючи на те, що чергова хвиля коронавіруса цієї зими заважає туристичній діяльності. На думку чиновника, туризм Таїланду тепер повинен в довгостроковій перспективі покладатися на внутрішній ринок.

“У квітні завантаження готелів впала до 2-3%. Щоб уникнути фінансових втрат кожен готель повинен бути завантажений не менше ніж на 28%. І фінансова підтримка туризму, що почалася в липні, дозволила об’єктів розміщення залишитися на плаву, піднявши завантаження за рахунок тайських туристів до 27% у вересні і до 34% в жовтні”, – пояснив глава ТАТ.

Раніше влада Таїланду повідомили, що королівство відкриється для іноземних туристів не раніше другого кварталу 2021 року.