«Байєр» в гостях переміг «Ніццу», «Славія» розгромила «Хапоель»

Празька «Славія» в домашньому матчі групового етапу Ліги Європи розгромила «Хапоель Беер-Шева» з рахунком 3:0.

У першому таймі за господарів відзначилися Абдалла Сіма на 31-й хвилині і Миколу Станчу на 36-й. У другому таймі Сіма забив 3-й гол в матчі, оформивши дубль і зафіксувавши остаточний рахунок матчу 3:0.

У паралельному матчі квартету С «Байєр» обіграв в гостях «Ніццу» з рахунком 3:2.

Першими відкрили рахунок гості. На 22-й хвилині точним ударом відзначився Мусса Діабі. Через 4 хвилини Хассан Камара зрівняв рахунок, а вже на 32-й хвилині Александар Драгович знову вивів «Байєр» вперед.

У другому таймі команди обмінялися забитими голами, встановивши остаточний рахунок 2:3.

Перемоги «Байєра і« Славії »дозволили достроково вийти цим командам в плей-офф Ліги Європи.

Турнірне становище в групі C: «Славія» – 12 очок, «Байєр» – 12, «Ніцца» – 3, «Хапоель Беер-Шева» – 3.