Кіпр в 2021 році стане приймати щеплених від COVID туристів без тесту

Влада Кіпру дозволять туристам, які пройшли вакцинацію проти коронавіруса COVID-19, відвідувати країну без проходження тестування на наявність інфекції, повідомляє видання Cyprus Mail з посиланням на заяву кабінету міністрів.

“Відповідно до представленого міністром транспорту Янісом Каруссосом планом, який вступить в дію 1 березня 2021 року, люди, які пройшли вакцинацію від COVID-19, не будуть зобов’язані надавати документ про негативний результат тесту на коронавірус після прибуття”, – йдеться в документі.

Як в свою чергу зазначає британське видання The Guardian, даний захід включений в змінений план по відновленню авіасполучень в країну.

The Guardian підкреслює, що дана міра уряду Кіпру є доказом того, що життя стане набагато простіше для тих, хто вирішить зробити щеплення від COVID-19, незважаючи на запевнення влади і експертом в тому, що вакцинація не буде обов’язковою.

На даний момент дві потенційні вакцини від коронавіруса, розроблені американською компанією Pfizer з німецької BioNTech і компанією Moderna, знаходяться на розгляді регулюючих органів в США і Європі. Їх ефективність за підсумками клінічних випробувань становить 95% і 94,1% відповідно.

На цьому тижні Великобританія стала першою країною, яка схвалила застосування вакцини Pfizer і BioNTech. Вакцинаційна кампанія в країні почнеться з наступного тижня.