Випускники Рівненської академії патрульної поліції склали присягу на вірність українському народові

Патрульні успішно закінчили шестимісячну підготовку і приступають до роботи у своїх підрозділах. До привітань долучилися радник з питань підготовки поліцейських Канадської поліцейської місії в Україні Марк Лабонте.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Рівненської області.

«Відзавтра ви заступаєте на службу на відповідальні та нелегкі посади, адже ви першими приходите на допомогу, — звернувся до нових патрульних очільник поліції Рівненщини. — Успіхів вам. Ви робите велику справу, не зважаючи на всі проблеми. Незмінно дотримуйтесь гасла «Служити та захищати».

До привітань долучилися радник з питань підготовки поліцейських Канадської поліцейської місії в Україні Марк Лабонте, начальник УПП в Рівненській області Сергій Мерчук та начальник УПП у Волинській області Андрій Крутень.

Під час урочистостей викладачі та кращі слухачі академії отримали відзнаки. Отримала її від Канадської поліцейської місії в Україні (CPMU) за досягнення у становленні Рівненської академії патрульної поліції як зразкової установи підготовки поліцейських і начальниця академії — Зоя Варійчук.