Бахрейн слідом за Великобританією схвалив вакцину Pfizer

Королівство Бахрейн стало другою державою в світі, яке схвалило екстрене використання вакцини від коронавіруса COVID-19, розробленої компаніями Pfizer і BioNTech, повідомляє в п’ятницю агентство Бахрейну BNA.

“Схвалення вакцини Pfizer/BioNTech є важливим доповненням до національних заходів боротьби королівства проти COVID-19, які покликані захистити здоров’я всіх підданих і мешканців країни під час пандемії”, – заявила керівник Національної служби по охороні здоров’я населення Королівства Бахрейн Марьям аль-Джалахма.

Керівник підрозділу компанії Pfizer в Перській затоці Ліндсі Діетчі назвала прийняте Бахрейном рішення “історичним моментом в боротьбі проти COVID-19”.

“Цей дозвіл – мета, до якої ми прагнули з тих пір, як вперше заявили, що наука здобуде перемогу, і ми аплодуємо Національну службу по охороні здоров’я населення Королівства Бахрейн за його ретельну оцінку і своєчасні заходи щодо забезпечення захисту населення країни”, – додала експерт.

Компанія Pfizer розробила вакцину від COVID-19 спільно з німецькою BioNtech.

Великобританія раніше стала першою країною, що дозволила масову вакцинацію від коронавіруса. Очікується, що скоро такий же дозвіл буде отримано в країнах ЄС і в США.