“Колос” зіграв внічию з “Олександрією”

Ковалевський “Колос” зіграв внічию з “Олександрією” в домашньому матчі 12-го туру української Прем’єр-ліги. Зустріч завершилася з рахунком 1:1.

Гості отримали шанс вийти вперед вже на 15-й хвилині, проте Дмитро Гречишкін не зміг реалізувати пенальті. Через 11 хвилин 11-метровий удар був призначений вже в протилежні ворота. Євген Селезньов свою спробу реалізував і відкрив рахунок.

Але втримати перемогу “Колос” не зміг. На 53-й хвилині Дмитро Шастал після передачі Кирила Ковальця відновив паритет, встановивши тим самим підсумковий рахунок у матчі.

Обидві команди продовжують боротьбу за потрапляння в шістку найкращих колективів чемпіонату, яке дасть право претендувати на участь у єврокубках.

“Колос” (17 очок) піднявся на 6-те місце в турнірній таблиці УПЛ. “Олександрія” (16 балів) знаходиться на 8-й позиції.

У 12-му турі “Колос” 12 грудня в гостях зустрінеться з “Динамо”, а “Олександрія” днем пізніше вдома зіграє із “Зорею”.