«Ліверпуль» зіграв внічию з «Мідтьюлландом», незважаючи на гол Салаха на 1-й хвилині

«Ліверпуль» не зміг обіграти «Мідтьюлланд» в матчі 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів. Зустріч, що відбулася 9 грудня о Хернінгу, завершилася внічию з рахунком 1:1.

Оскільки «Ліверпуль» достроково гарантував собі 1-е місце в групі, головний тренер «червоних» виставив на заключний матч групового етапу експериментальний склад. Це не завадило команді відкрити рахунок вже на 55-й секунді. Мохамед Салах став автором найшвидшого гола «Ліверпуля» в Лізі чемпіонів, а заодно і кращим бомбардиром в історії клубу в даному турнірі, випередивши Стівена Джеррарда. «Мідтьюлланд» відігрався на 62-й хвилині, коли Александер Шольц реалізував пенальті.

«Ліверпуль» і «Аталанта» вийшли в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, а «Аякс» зіграє в плей-офф Ліги Європи.