Іран передав Україні остаточний звіт щодо катастрофи літака МАУ

Іранська влада стверджує, що передала Україні остаточний звіт щодо катастрофи літака Міжнародних авіаліній України (МАУ), який був збитий іранською ракетою в січні 2020 року.

Про це заявив прес-секретар Міністерства закордонних справ Ірану Саїд Хатібзаде, пише Європейська правда з посиланням на іранське агентство IRNA.

“У відповідь на заяви з боку України про те, що вона не отримувала звіту про авіакатастрофу, Хатібзаде спочатку висловив співчуття сім’ям загиблих, а потім заявив, що Організація цивільної авіації Ірану як орган, відповідальний за технічні питання, представила онлайн відеозвіт про катастрофу літака МАУ для України та інших сторін”, – йдеться в повідомленні.

Раніше в МЗС України заявили, що так і не отримали від Ірану звіт про збитий літак МАУ.

Тоді як днем ​​раніше Тегеран заявив, що звіт про аварію українського пасажирського літака був переданий Україні та іншим країнам, громадяни яких загинули під час катастрофи.

Boeing-737 авіакомпанії МАУ, який прямував рейсом PS 752 Тегеран – Київ, був збитий іранськими військовими в ніч на 8 січня 2020 року майже відразу після зльоту. На борту знаходилися 167 пасажирів і дев’ять членів екіпажу, всі вони загинули.