Кононенка викликають на допит у НАБУ- ЗМІ

Ексзаступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка викликають на допит у НАБУ як свідка.

Бюро зазначає, що він вже неодноразово не з’являвся на допит без поважної причини.
Повістку на ім’я Кононенка опубліковано на сайті Національного антикорупційного бюро, інформує Цензор.НЕТ.

У документі зазначено, що він має з’явитися на допит як свідок о 10 ранку в понеділок, 11 січня.

“З огляду на попередні неявки без поважних причин на виклики публікуємо повістку про виклик свідка у вказаному кримінальному провадженні Кононенка Ігоря Віталійовича”, – сказано в повідомленні.

За даними видання “Лівий берег”, йдеться про справу приватної фірми “Аркона Газ-Енергія”, яка належить Вадиму Новинському.

31 липня 2020 року детективи НАБУ провели обшуки в офісі компанії Smart Energy, що входить до “Смарт Холдингу” Новинського. Слідчі дії проводилися в межах провадження про законність видачі в 2017 році спеціального дозволу на видобуток вуглеводнів компанії “Аркона Газ-Енергія”. Компанію придбала Enwell Energy (колишній Regal Petroleum, входить до групи Smart Energy) на Лондонській фондовій біржі в березні 2020 року.

Досудове розслідування детективи НАБУ проводять з березня 2018 року. Підставами для початку розслідування стали заява народного депутата Віталія Купрія і журналістські розслідування програми “Схеми” (“Новий газовий бізнес оточення Петра Порошенка”) і “Бігус.інфо” (“Литієва лихоманка: як депутатське оточення захоплює державні надра”).