Кононенка викликали на допит в НАБУ

Колишнього депутата Верховної Ради від БПП Ігоря Кононенка викликали на допит до Національного антикорупційного бюро у справі про видачу за заниженою вартістю спецдозволу на користування державними надрами у Полтавській області.

Соратника Порошенко вызвали на допрос в НАБУ - УРА-Информ

“З огляду на попередні неявки без поважних причин на виклики публікуємо повістку про виклик свідка у вказаному кримінальному провадженні Кононенка Ігоря Віталійовича…”, – йдеться в повідомленні НАБУ

Зазначається, що Кононенку необхідно прибути 11 січня на 10:00 до старшого детектива Олега Коцюби “для участі в проведенні допиту та інших процесуальних дій у кримінальному провадженні”.

У серпні 2020 Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомили про підозри шести особам, нібито причетним до видачі за заниженою вартістю спеціального дозволу на видобуток газу фірмі Аркона Газ-Енергія.

У березні британська нафтогазова компанія Regal Petroleum з активами в Україні придбала за $ 8,63 млн ТОВ Аркона Газ-Енергія.

Ігор Коненко в 2014 році на позачергових парламентських виборах пройшов до парламенту від партії Блок Петра Порошенко під № 29. Був у Комітеті Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. За даними ЗМІ, Ігор Кононенко — один із старих і перших бізнес-партнерів Петра Порошенка.

У НАБУ повідомили, що йдеться про справу, відкриту 2 березня 2018 року, щодо зловживання владою або службовим становищем та службового підроблення.