Кабмін дозволив магазинам продавати побутову хімію та пресу під час жорсткого карантину

Кабінет міністрів додав товари побутової хімії та друковану пресу до переліку товарів, які магазини зможуть продавати під час жорсткого карантину в Україні з 8 по 24 січня.

Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді, народний депутат від ”Слуги народу” Василь Мокан в ефірі телеканалу ”Україна 24”.

”На позачерговому засіданні Кабміну сьогодні рішень щодо нових дат локдауну не приймалося. За ініціативи голови МОЗ Максима Степанова було конкретизовано перелік товарів, які можуть підпадати під заборону продажу на час локдауну. Було добавлено можливість продажу побутової хімії і друкованої преси. Ці зміни МОЗ сьогодні додало до списку товарів, які можна придбати”, – заявив він.

Другий важливий момент, за словами Мокана, полягає в тому, що протягом наступних днів до введення жорсткого карантину уряд, МОЗ і Мінекономіки мають більш детально поінформувати громадян про всі деталі майбутнього посиленого карантину.

9 грудня Кабінет міністрів ухвалив рішення про запровадження посилених карантинних обмежень в Україні з 8 по 24 січня.

4 січня Американська торгова палата в Україні відзначила, що згідно з рішенням Кабінету міністрів, з 8 по 25 січня на всій території України забороняється торгівля будь-якими товарами, крім продуктів харчування, лікарських засобів та виробів медичного призначення, засобів гігієни та зв`язку, а також кормів, ветеринарних препаратів, насіння, засобів захисту рослин. Будь-які інші товари можна буде замовити лише з адресною доставкою.