В МОЗ подали заявку на реєстрацію російської вакцини

Товариство з обмеженою відповідальністю Біолік (Харків) подало до Міністерства охорони здоров’я заяву на реєстрацію російської COVID-вакцини. Про це повідомляє прес-служба компанії у вівторок, 5 січня.

“У зв’язку з численними запитами адміністрація АТ Біолік повідомляє, що 31.12.2020 р. на адресу МОЗ України нами дійсно було відправлено заяву про державну реєстрацію лікарського засобу – вакцини Гам-КОВІД-Вак, комбінованої векторної вакцини для профілактики короновірусної інфекції, викликаної вірусом SARS-CoV-2, виробництва ФДБУ НГЦЕМ ім. М.Ф. Гамалії, МОЗ РФ”, – сказано в повідомленні.

Від коментарів у компанії відмовляються, в приймальні відповідають, що “керівництва немає на місці”, а спілкування зі ЗМІ обмежується тільки повідомленнями на сайті компанії.

Раніше головний санітарний лікар Віктор Ляшко відкинув можливість реєстрації вакцини Супутник V в Україні. За його словами, в країні будуть використовуватися тільки ті вакцини проти коронавірусу, які успішно пройшли третю фазу клінічних досліджень.