Шотландія не дозволяє Трампу приїхати до них на курорт

Влада в Шотландії висловила застереження у зв’язку з припущеннями, що президент США Дональд Трамп можливо планує прилетіти в другій половині січня на свої шотландські гольфові курорти.

Голова шотландського уряду в Единбурзі Нікола Стерджен у вівторок 5 січня була змушена відповідати на повідомлення у пресі про заплановане прибуття з Америки до Шотландії військового літака подібного до того, яким деколи подорожує Трамп.

Вона наголосила, що зараз у Шотландії, як і в більшості інших регіонів Великої Британії, у зв’язку з пандемією COVID-19 діють правила карантину, які обмежують вільне пересування людей, пише Голос Америки.

Імпічмент Трампу - понад 50% американців вважають, що Cенат повинен позбавити президента посади - новини ZIK.UA

«Я поняття не маю, які плани подорожей у Дональда Трампа. Я б із задоволенням дізналася. Я сподіваюся і очікую, як і всі сподіваються та очікують… чи, можливо, всі очікують, але не обов’язково усі сподіватимуться, що його найближчий план подорожі полягає у тому, що він вийде з Білого дому. Більше я не знаю. Але зараз ми не дозволяємо людям приїздити до Шотландії без необхідної мети. Це буде стосуватися його так як і всіх інших. А поїздку, щоб пограти гольф, я би не вважала необхідністю», – сказала Нікола Стерджен.

Дональд Трамп досі не визнав своєї поразки на президентських виборах 3 листопада, і преса та коментатори зараз жваво обговорюють його плани на 20 січня, коли повинна відбутися інавгурація новообраного президента Джо Байдена.

Білий дім не повідомляв про плани президента Трампа на той період.

Дональд Трамп володіє гольфовими курортами у двох місцевостях у Шотландії.

Нікола Стерджен відома своїм критичним налаштуванням стосовно Трампа.