У Вашингтоні відбувається багатотисячний мітинг на підтримку Трампа

У Вашингтоні відбувається багатотисячний мітинг на підтримку президента Дональда Трампа.

Як повідомляє видання The Washington Post, тисячі прихильників Трампа й надалі прибувають у Вашингтон для проведення мітингів на підтримку Трампа.

Зокрема, ті, хто планує відвідати Вашингтон, вважають ці демонстрації останнім рубежем для Трампа, оскільки сьогодні Конгрес буде розглядати затвердження перемоги кандидата від Демократичної партії Джо Байдена на виборах президента.

Трамп продовжує ставити під сумнів результати голосування, але не підтверджує свої аргументи доказами. Він закликав своїх прихильників брати участь в мітингах у Вашингтоні та повідомив у мікроблозі Twitter, що виступатиме перед учасниками о 11:00 (18:00 за Києвом). Організатори очікують, що у мітингах братимуть участь близько 30 тис. осіб.

У центрі Вашингтона перекрито рух транспорту на багатьох вулицях / фото REUTERS

Своєю чергою, мер округу Колумбія Мюріел Баузер попросила жителів Вашингтона триматися подалі від мітингів.

Наразі вже повідомляється про перші затримання правоохоронцями мітингувальників у Вашингтоні. Зокрема, поліція округу Колумбія вже арештувала п’ять осіб, ще одну особу затримала поліція паркових служб. Обвинувачення стосуються порушень у зв’язку з носінням зброї і нападами.

У центрі Вашингтона перекрито рух транспорту на багатьох вулицях. На допомогу поліції було мобілізовано Національну гвардію.

Крім того, в інших містах США також сьогодні відбуваються мітинги на підтримку Трампа.