Ціни на нафту в ході торгів знову підвищилися

Ціни на нафту в ході торгів в п’ятницю, 8 січня, знову підвищилися і досягли 11-місячних максимумів.

Оптимізм трейдерів пов’язаний, зокрема, з скороченням видобутку Саудівською Аравією в лютому-березні, пише Интерфакс з посиланням на Trading Economivs.

Так, вартість березневих ф’ючерсів на Brent на лондонській біржі ICE Futures склала 55,01 доларів за барель. Це на 0,63 долара (1,16%) вище за ціну на закриття попередньої сесії.

Ціна ф’ючерсів на WTI на лютий на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі становить 51,3 доларів за барель, що на 0,47 доларів (0,92%) вище рівня попередніх торгів.

Настрої трейдерів на цьому тижні підтримали новини про добровільне додаткове скорочення видобутку Саудівською Аравією в лютому-березні. Також оптимізм пов’язаний з надією на прийняття нових економічних стимулів у США після виборів. Це, швидше за все, прискорить відновлення економіки країни і збільшить попит на енергоносії.

Додамо, в ОПЕК+ погодили збільшення видобутку нафти.

Раніше стало відомо про те, що Саудівська Аравія відкрила нові родовища нафти і газу. Компанія Saudi Aramco працює над визначенням площі і розмірів виявлених родовищ і оцінкою кількості нафти, газу і конденсату в них.