Трамп виступить з критикою блокування своїх акаунтів в соцмережах 11 січня

Президент США Дональд Трамп в понеділок виступить із заявою з приводу блокування своїх акаунтів в соціальних мережах.

Про це повідомив у неділю телеканал CBS з посиланням на свої джерела в вашингтонської адміністрації.

Результати виборів у США - чи визнає Трамп поразку від Байдена - Україна 24

Очікується, що глава держави піддасть критиці компанії за їх рішення.

У вівторок Трамп відправиться в місто Аламо (штат Техас) у зв’язку із завершенням будівництва чергової ділянки огорожі на кордоні.

“Очікується, що президент Трамп у вівторок відправиться в Аламо (штат Техас) у зв’язку із завершенням будівництва понад 400 миль стіни на кордоні – обіцянку дано, обіцянку дотримано, і зусиллями його адміністрації щодо реформування нашої непрацюючої імміграційної системи”, – повідомили журналістам в Білому домі.

Наступного тижня він також має намір обговорити з керівництвом Пентагону пов’язані з передачею влади питання. Джерела телеканалу не уточнюють, про що саме йде мова. Президент також планує завершити свої зусилля щодо поліпшення дипломатичних відносин між Ізраїлем і країнами Перської затоки.

При цьому, як повідомили джерела CBS, адміністрація США має намір “благополучно перечекати” решту 10 днів президентства республіканця.

У п’ятницю компанія Twitter оголосила про те, що на постійній основі закрила доступ до особистого облікового запису Трампа через порушення ним правил, а також у зв’язку з побоюваннями, що він може спробувати спровокувати заворушення.