У Вашингтоні обмежать роботу транспорту під час інавгурації

Мер Вашингтона Мюріел Баузер попередила про можливі обмеження в роботі транспортної системи навколо столиці США для забезпечення безпеки напередодні та під час інавгурації президента.

“Жителі міста можуть зіткнутися з обмеженням роботи транспортних систем, в тому числі роботи метро, ​​закриттям доріг, крім тих, що знаходяться в центрі міста. Секретна служба може рекомендувати додаткові обмеження щодо доріг навколо міста”, – сказала мер Вашингтона на прес-конференції в середу, зазначивши, що конкретні заходи поки не прийнято і про них буде повідомлено додатково. Як повідомила мер, закриття транспортної системи не є безпрецедентним, аналогічні заходи були прийняті під час першої інавгурації Обами.

Раніше губернатор межує зі столицею штату Меріленд Лари Хоган не виключив закриття лінії метро, ​​що зв’язує його штат зі столицею для забезпечення безпеки. ЗМІ також повідомляли про ймовірність закриття залізничного сполучення зі столицею.

Баузер також повідомила, що міська влада взаємодіють з готелями, які стурбовані безпекою своїх співробітників. “Ми ще не прийняли рішення (про закриття готелів), але ми допомагаємо їм рекомендаціями”, – сказала мер, нагадавши, що ряд готелів в місті закрилися ще до подій 6 січня.

Раніше в середу міжнародний онлайн-сервіс короткострокової оренди житла Airbnb заявив про скасування броні житла у Вашингтоні напередодні інавгурації обраного президента США Джо Байдена. Рішення компанії стало відповіддю на спільну заяву мера Вашингтона і губернаторів сусідніх штатів Меріленд і Віргінія із закликом до американців не відвідувати столицю в день інавгурації Байдена, а замість цього подивитися церемонію в онлайн-режимі.