Дубінський просить “Слуг народу”зібратися на засідання

15 січня Олександр Дубінський звернувся до фракції “слуг” з проханням зібратися на засідання через введені щодо нього санкції Мінфіну США за втручання у вибори президента країни на боці російського агента Андрія Деркача
Про це заявив нардеп-“слуга” Олександр Качура у Telegram, оприлюднивши документ звернення Дубінського.

“Дубінський вимагає проведення позачергового засідання фракції щодо введених проти нього персональних санкцій. Підтримую. Дуже цікава історія. А заразом потрібно обговорити історію з переобранням Глави делегації в ПАРЄ і те, які програмні пункти щодо поліпшення життя простих людей партія виконала”, – написав Качура.

“У зв’язку з тим, що проти мене була здійснена брудна провокація з боку моїх непорядних опонентів, які, виконуючи брудне замовлення та використовуючи аморальні, незаконні та злочинні методи, написали завідомо брехливий донос на мене в державні установи Сполучених Штатів Америки, в результаті чого Міністерство фінансів Сполучених Штатів Америки здійснило дії відповідно мене”, – аргументував Дубінський причину скликання засідання фракції, звертаючись до глави фракції “СН” в Раді ДавидаАрахамії та його заступника олександра Корнієнка.