Переговори радників лідерів “нормандської четвірки”відбудуться 22 січня

Президент України Володимир Зеленський обговорив з федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель ситуацію з виконанням домовленостей, досягнутих на зустрічі лідерів “нормандської четвірки” в Парижі в грудні 2019 року.

“Обидві сторони визнали, що переговори радників лідерів “нормандської четвірки” 12 січня цього року в Берліні були непростими, але конструктивними. Україна і Німеччина очікують наступні консультації 22 січня”, – повідомила прес-служба президента.

Зазначається, що Зеленський поінформував Меркель про ситуацію на Донбасі, наголосивши, що режим припинення вогню, запроваджений 27 липня 2020 року, загалом дотримується, хоч і з труднощами і провокаціями. Він також повідомив про загибель під час обстрілу українського військовослужбовця на цьому тижні і пораненні бійця минулого.

“Зеленський акцентував увагу на тому, що, крім встановлення режиму припинення вогню, практично відсутній прогрес в інших аспектах мирного врегулювання, хоча Україна виконала всі домовленості, досягнуті на зустрічі лідерів “нормандської четвірки” в Парижі в грудні 2019 року”, – йдеться в повідомленні.