Apple оновить лінійку MacBook Pro

В цьому році Apple оновить лінійку MacBook Pro.

За повідомленням джерела видання Bloomberg, ноутбуки одержать більш потужні процесори, поліпшені дисплеї і магнітний роз’єм MagSafe для зарядки. Аналітик Мінг-Чі Куо також підтвердив ці чутки.

Планується, що нові пристрої вийдуть в двох варіантах розміру екрана. 14-дюймова модель має кодову назву J314, а 16-дюймова версія – J316. За повідомленням джерела видання, обидва ноутбука отримають оновлений Arm-процесор Apple, в якому збільшать кількість ядер і поліпшать графічне ядро.

Крім процесорів, зміни в MacBook Pro торкнуться і дисплеїв. Вони стануть більш яскравими і висококонтрастними. Apple також позбудеться від опціональної сенсорної OLED-панелі Touch Bar, і всі функціональні клавіші в ноутбуках стануть фізичними. Як і iPhone 12, лінійка MacBook Pro отримає плоскі грані.

Але основна зміна торкнеться способу зарядки. Вперше за останні п’ять років Apple повертає в пристрої MagSafe. Конектор буде схожий на старий порт, але буде мати більш подовжену форму. При цьому, незважаючи на відмову від USB-C в якості зарядки, виробник не прибере цей роз’єм в ноутбуках.

Apple планує випустити нові MacBook Pro приблизно в середині року.