Ярославського викликали на допит у СБУ

Харківського бізнесмена, голову групи компаній DCH Олександра Ярославського викликали на допит у СБУ в якості свідка у справі Мотор Січ.

Про це повідомляє прес-служба DCH.

Відзначається, що бізнесмена чекають на допити 19, 20, 21 і 22 січня.

“Як свідомий громадянин, прийду за вказаною адресою в перший з перерахованих днів – а саме 19 січня 2021 року”, – сказав Ярославський.

“Разом з тим у мене викликає велике здивування перелік статей КК, за якими в СБУ збираються отримати мої показання свідка: ст. 14 Підготовка до кримінальних злочинів, ст. 111 Державна зрада, ст. 113 Диверсія”, – зазначив бізнесмен.

Нагадаємо, Мінторгівлі США запровадило санкції проти китайської компанії Skyrizon- інвестора ПАТ”Мотор Січ”.

Сполучені Штати Америки внесли у “чорний список” китайську компанію Skyrizon, яка намагається придбати “Мотор Січ” разом з українським бізнесменом Олександром Ярославським.

Раніше Ярославський звернувся до президента Володимира Зеленського та інших керівників країни у зв’язку з наміром китайських інвесторів підприємства Мотор Січ відсудити у держави 3,5 млрд доларів у міжнародному арбітражі. Бізнесмен закликав керівництво країни врегулювати ситуацію без суду.

Повідомляється, що запровадження санкцій має стати попередженням експортерам про тісний зв’язок Skyrizon з армією Китаю.