CAS призначив дату розгляду апеляційної скарги у справі про технічну поразку для збірної України

Спортивний арбітражний суд м. Лозанни (CAS) призначив дату розгляду апеляційної скарги УАФ на рішення УЄФА стосовно зарахування збірній України з футболу технічної поразки в матчі Ліги націй проти збірної Швейцарії.

Матч мав відбутися 17 листопада 2020 року в Люцерні.

Як повідомила прес-служба УАФ, слухання у справі збірної України відбудеться 16 лютого 2021 року.

Нагадаємо, через декілька випадків коронавірусу у збірній України перед грою зі Швейцарією головний лікар Люцерна прийняв рішення відправити збірну України на карантин у повному складі. УЄФА намагався домовитися зі швейцарською стороною про проведення поєдинку, але зробити це не вдалося. Привезти на гру іншу команду українська збірна не змогла.

У підсумку матч Швейцарія – Україна був офіційно скасований.

18 листопада в УАФ заявили, що не бачать провини збірної України у скасуванні матчу. Водночас у Швейцарії чекали рішення УЄФА на свою користь.

У збірній України заявили, що до делегації команди в Швейцарії ставилися “як до прокажених”.

25 листопада УЄФА присудив технічну поразку збірній України.

Ще до рішення УЄФА стало відомо, що УАФ подасть протест, якщо збірній України присудять технічну поразку. Після рішення в УАФ підтвердили, що звернуться до Спортивного арбітражного суду Лозанни.

Матч Швейцарія – Україна був вирішальним для команд у боротьбі за збереження прописки в Лізі А, так як в України було в активі 6 очок, а у Швейцарії – 3. Тепер швейцарці вийшли на третє місце, а збірна України покинула елітний дивізіон турніру.