Влада Марокко заборонила доступ на свою територію літакам і пасажирам з чотирьох країн

Влада Марокко заборонила доступ на свою територію літакам і пасажирам з чотирьох країн у зв’язку з виявленням мутованого штаму коронавірусу.

Про це повідомляє інформаційне агентство Maghreb Arabe Presse з посиланням на оприлюднене повідомлення міністерства закордонних справ, африканського співробітництва та з питань марокканців, які проживають за кордоном.Аэропорт Менара (Марокко, Marrakesh) - автор фото Liubov Kolosova

Мутований штам був виявлений в порту північного міста Танжер у марокканця, який прибув з Ірландії на борту судна через французький порт Марсель. В інфікованого не спостерігається яких-небудь симптомів.

“Він перебуває в Касабланці, поміщений в ізоляцію, зазначили в МОЗ. Лікування зараженого здійснюється відповідно до чиннох в Марокко санітарних протоколів”, – йдеться в повідомленні.

Даний випадок став причиною нових карантинних обмежень.

“Компетентні органи прийняли рішення заборонити як превентивний захід доступ на національну територію з 19 січня 2021 року і аж до нового розпорядження літакам і пасажирам з Австралії, Бразилії, Ірландії та Нової Зеландії”, – зазначили в МЗС.

Раніше таку ж заборону в країні було прийнято до літаків і пасажирів з ПАР, Данії і Великобританії.

За даними на вечір 18 січня, в Марокко з початку пандемії загальна кількість інфікованих перевищила 460 тис.

На початку січня уряд Марокко вдесяте продовжив дію режиму надзвичайного санітарного стану, введеного 20 березня 2020 року для протидії поширенню коронавірусу. Він буде діяти до 10 лютого.