Суд залишив Микитася під арештом

Київський апеляційний суд залишив у силі арешт екс-голови “Укрбуду” Максима Микитася за підозрою в організації викрадення столичного адвоката.

Відповідне рішення суд ухвалив у середу, відмовивши у такий спосіб у задоволенні апеляційної скарги захисту Микитася на рішення Шевченківського районного суду Києва про обрання Микитасю запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

“Рішення Шевченківського районного суду про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою терміном до 27 лютого 2021 року залишити без змін, апеляційні скарги захисту… залишити без задоволення “, – йдеться в рішенні суду.

Під час засідання Микитась заявив про свою непричетність до інкримінованого йому злочину, зазначив, що рішення суду першої інстанції було ухвалене з порушеннями. “Потрібно було закрити мене… це повністю фальсифікована, сфабрикована справа”, – сказав він.

У свою чергу представники сторони обвинувачення вказали на достатність доказів причетності Микитася до організації викрадення столичного адвоката та відзначили наявність ризиків для розслідування справи у разі пом’якшення запобіжного заходу.

Трансляція судового засідання відбувалася на Youtube-каналі “Судова влада”.

Микитася вважають підозрюваним у замовному викраденні людини та вимаганні грошей. До цього колишній нардеп пішов на співпрацю з НАБУ у справі, в які його підозрювали в організації афери з квартирами Національної гвардії. Через угоду про співпрацю Микитася випустили з СІЗО.

Тепер його переслідують в новій кримінальній справі, але НАБУ заявляє про тиск на свого викривача корупції. У поліції заявляли, що всі докази у новій справі Микитася є належними, допустимими та оцінені прокурором.

Шевченківський районний суд Києва 4 січня 2021 року обрав Микитасю запобіжний захід у вигляді безальтернативного тримання під вартою на два місяці за підозрою в замовленні викрадення столичного адвоката.