СБУ викрила командира угруповання російських найманців

Контррозвідка Служби безпеки України в Івано-Франківській області викрила командира угруповання російських найманців, яке брало участь у бойових діях проти сил антитерористичної операції на сході України в 2014 році.

“Контррозвідники встановили, що мешканка Луганська брала участь у захопленні будівлі Управління СБУ в обласному центрі. Очолила угруповання, яке у складі так званого третього Станично-Луганського батальйону ВДВ ДШБ вело бойові дії проти українських військових у 2014 році”, – повідомляє прес-служба СБУ в Івано-Франківській області на сторінці у Facebook.

За даними слідства, у подальшому, перебуваючи в складі відділення артилерійської розвідки так званої 10 окремої артилерійської бригади другого армійського корпусу НМ ЛНР, зловмисниця відбирала вогневі позиції для стрільби, коригувала обстріли позицій підрозділів ЗСУ.

Слідчі органів безпеки завершили досудове розслідування. До суду скеровано затверджений прокуратурою обвинувальний акт за ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації) Кримінального кодексу України.