У Харківській міськраді екс-голову обладміністрації Кучера замінить підприємець, який балотувався до ВР від Партії Шарія

Харківська міська територіальна виборча комісія визнала обраним та зареєструвала нового депутата міськради від партії “Слуга народу” – безпартійного підприємця Дмитра Бутенка.

Відповідні постанови оприлюднені на офіційному сайті Харківської міської ради.

Бутенко став депутатом замість екс-голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера, який достроково припинив свої депутатські повноваження у зв’язку з призначенням на посаду голови Державної регуляторної служби України. Ця посада належить до категорії “А” і не допускає суміщення зі статусом депутата.

“Згідно із… законом України “Про статус депутатів місцевих рад” повноваження депутата місцевої ради припиняються достроково в разі обрання або призначення його на посаду, заняття якої згідно з Конституцією України за законом несумісне з виконанням депутатських повноважень, що підтверджується офіційними документами”, – зазначається в постанові міськтервиборчкому.

Дмитро Бутенко, 1986 р. н., у 2019 році балотувався до Верховної Ради за списками Партії Шарія під номером 9, також будучи безпартійним. За даними ЦВК, на парламентську виборчу кампанію він пожертвував 140 тис. грн.