Білий дім виробить нову стратегію щодо КНДР

Нова адміністрація США на чолі з президентом Джо Байденом планує підготувати нову стратегію щодо Північної Кореї і проводити курс на стримування Пхеньяна.

Про це сказала на брифінгу прес-секретар Білого дому Джен Дженніфер Псакі, повідомляє ТАСС.

“Погляди президента, без сумніву, полягають в тому, що ядерна, ракетна і інша діяльність Північної Кореї в сфері поширення зброї масового знищення та засобів її доставки становить серйозну загрозу міжнародному миру і безпеці, підриває глобальний режим нерозповсюдження. І у нас, зрозуміло, все ще є ключова зацікавленість в стримуванні Північної Кореї, як і, звичайно, у Японії”, – сказала Дженніфер Псакі.

Вона додала, що “ми приймемо нову стратегію, щоб забезпечувати безпеку американського народу і союзників”.

“Цей підхід почнеться з ретельного огляду політики, стану справ стосовно Північної Кореї, який буде проводитися поряд з тісними консультаціями з Південною Кореєю, Японією та іншими союзниками по варіантах збереження тиску на Пхеньян, а також потенціалу для будь-якої майбутньої дипломатії”, – пояснила представник голови адміністрації США.

“США, як це історично і було, будуть тісно працювати з партнерами в регіоні, щоб визначити шлях вперед і працювати спільно над стримуванням КНДР”, – додала Дженніфер Псакі.