На окупованому Росією Донбасі відбувається зміна кураторів підприємств-ЗМІ

За даними Східної правозахисної групи, на окупованому Росією Донбасі на даний момент відбувається зміна кураторів підприємств, зокрема, контроль над видобутком вугілля Москва передає компанії, яку пов’язують з опозиційним народним депутатом України.

Повідомили активісти зі Східної правозахисної групи з посиланням на свої джерела

За їхніми даними, тепер видобутком вугілля в ОРДЛО займатиметься компанія “Торговий дім. Донське вугілля”.

“Зараз в ОРДЛО йде процес заміни курирував підприємств ОРДЛО, Кампанія “Внешторгсервис” більше не займається вугільним видобутком в ОРДЛО. Їй на зміну прийшла компанія “Торговий дім. Донське вугілля”.

Куратором цієї кампанії якраз є опозиційний народний депутат України. Іншими словами, Кремль віддає під кураторство економіку ОРДЛО”.

Правозахисники не називають ім’я нардепа, але в ЗМІ в останні дні дану компанію згадують у зв’язку з Віктором Медведчуком. Зокрема, видання Don Press 21 січня з посиланням на луганського блогера писало, що вугільна галузь ОРДЛО переходить під контроль українського політика Медведчука і заступника міністра економічного розвитку РФ Сергія Назарова. У матеріалі наголошується, що саме для цього було створено підприємство “Торговий дім. Донське вугілля”, яке “захопить” вугільний ринок окупораних територій з 1 лютого.