Дубінський на прохання Зеленського відмовився виходити з фракції “Слуга народу”

Народний депутат Олександр Дубінський відмовився виходити з фракції “Слуга народу” в зв’язку з введенням проти нього санкцій США, повідомив журналістам член фракції “Слуга народу” Олександр Качура за результатами обговорення даного питання на засіданні фракції в понеділок.

Олександр Дубінський пропонує зміни жителям Київщини | Газета Вишгород

“Один з варіантів, що до врегулювання ситуації, поки йде розслідування, буде пан Дубінський подавати в суд США, щоб відстоювати свої інтереси … до цього моменту запропонували призупинити членство Дубінського у фракції, але він відкинув таку можливість, і сказав, що він не збирається виходити зі складу фракції добровільно”, – зазначив Качура.

За його словами, кінцевого рішення фракції з даного питання поки ще немає.

“Можливо, ця дискусія перенесеться на пленарний тиждень, і ми будемо під час пленарного тижня якесь кінцеве рішення приймати по кейсу Олександра Дубінського”, – уточнив Качура.

Разом з тим він не став підтверджувати інформацію про те, що президент Володимир Зеленський під час засідання фракції пропонував Дубінському вийти з фракції.

“Я не буду коментувати слова президента, були вони чи ні”, – сказав Качура.

Як стало відомо ІА “Центр новин”, Президент України Володимир Зеленський на засіданні фракції “Слуги народу” публічно запропонував народному депутату Олександру Дубінському покинути лави фракції, але той відмовився.

У цей сесійний тиждень має пройти голосування у фракції в вигляді збору підписів з трьох питань: підтримати Дубінського, виключення його з фракції, відсторонення з посади заступника голови комітету з питань фінансів.

Нагадаємо, США запровадили санкції проти 7 громадян та 4 медіа України через втручання у президентські вибори Сполучених Штатів. Зокрема, під санкціями нардеп “Слуги народу” Олександр Дубінський, експомічник нардепа Андрія Деркача Дмитро Ковальчук, колишній прокурор ГПУ Костянтин Кулик, екснардеп-утікач Олександр Онищенко, а також оточення Деркача – Антон Симоненко, Андрій Теліженко, Петро Журавель.

Офіс президента анонсував певні кроки щодо притягнення до відповідальності українців, винних у втручанні в американські вибори.

Заступник голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук заявляла, що кроки і висловлювання народного депутата від СН Олександра Дубінського часто не збігалися з позицією фракції. Вона говорила, що нардепам потрібен час, щоб вивчити й обговорити ситуацію з ним.

Сам Дубінський 15 січня заявив, що просить зібратися фракцію, щоб пояснити свою позицію з приводу запровадження санкцій до нього з боку США через втручання в американські вибори.