Винзавод «Коктебель» у Криму продали за 110,2 млн рублів

Завод марочних вин «Коктебель» у Криму продали на аукціоні 26 січня за 110,2 млн рублів. Покупець – ТОВ «Завод марочних вин «Коктебель».

Інформація про угоду опублікована на офіційному сайті Росії для розміщення інформації про проведення торгів, пишуть Крим реалії.

«Переможцем аукціону в електронній формі (процедура 178fz25122000049) визнаний учасник №538005 – Товариство з обмеженою відповідальністю «Завод марочних вин Коктебель», який запропонував під час проведення торгів найвищу ціну лота №1 у розмірі 110 178 094 (сто десять мільйонів сто сімдесят вісім тисяч дев’яносто чотири) рублі 77 (сімдесят сім) копійок (з урахуванням ПДВ)», – йдеться на сайті.

До аукціону допустили дві компанії та одну фізособу: орендаря ТОВ «Завод марочних вин «Коктебель», компанію «НТЦ «Кристаллкор» з Росії (Санкт-Петербург), а також – фізособу Андрія Шкловського, який є засновником ТОВ «Бонусмолл» у Пермі ( Росія).

Як повідомлялося раніше, до аукціону не допустили московське АТ «Новий бізнес парк», бо ця компанія не подала повний пакет документів.

Стартова ціна була заявлена у 100 млн рублів.