Путін провів телефонні переговори з Байденом

Президент Росії Володимир Путін провів телефонні переговори з американським лідером Джо Байденом. Про це повідомили в прес-службі Кремля.

«Відбулася телефонна розмова президента Російської Федерації Володимира Путіна з президентом Сполучених Штатів Америки Джозефом Байденом», – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що лідери обговорили актуальні питання двостороннього і міжнародного порядку денного.

Крім цього обидва лідери висловили задоволення обміном нотами про досягнення домовленості щодо продовження договору СНО-3. Всі процедури будуть завершені найближчим часом.

Крім цього були обговорені актуальні питання двостороннього і міжнародного порядку денного. Зокрема обговорювалася тема України.

Президенти Росії і США розглянули можливість співпраці з питання боротьби з пандемією коронавіруса, а також в торгово-економічній сфері.

Порушувалося питання і одностороннього виходу США з договору з відкритого неба, а також проблематика збереження спільного і всеосяжного плану дій щодо іранської ядерної програми. Обговорювалося і пропозиція Росії провести саміт постійних членів Радбезу ООН.

Кремль зазначив, що бесіда носила діловий і відвертий характер. Лідери домовилися підтримувати контакти.

У свою чергу Білий дім повідомив, що Байден підкреслив, що США продовжать підтримувати суверенітет України.

Речниця Білого дому Джен Псакі заявила, що Байден дзвонив Путіну, щоб, серед іншого, наголосити на підтримці суверенітету України.

Байден наголосив на питаннях хакерських нападів на американські установи, у яких розвідувальні служби США звинувачують Росію, та арешті лідера російської опозиції Олексія Навального.