СБУ оприлюднила докази причетності Нескромного до вбивства начальника внутрішньої безпеки

Служба безпеки України підтвердила, що колишній заступник глави відомства Дмитро Нескоромний підозрюється слідством у причетності до вбивства начальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ, генерала Андрія Наумова.

Він підозрюється у замовленні замаху на вбивство.

Про це повідомляє офіційний сайт СБУ.

За даними слідства, Нескоромний вирішив замовити вбивство Наумова, оскільки той нібито заважав поверненню колишнього заступника глави відомства на високу посаду, а також перешкоджав призначень людей з команди Нескоромного в Службу безпеки.

Через це Нескоромный розробив детальний план вбивства Наумова разом з полковником “Альфи” Юрієм Расюком. Останній протягом жовтня 2020-го – січня 2021 року шукав виконавців злочину, забезпечив фінансування і організував стеження за Наумовим.

Співробітникам СБУ вдалося зафіксувати діяльність фігурантів справи. Зокрема, фіксувалися зустрічі і розмови Расюка і Нескоромного, під час яких вони обговорювали деталі організації вбивства. 23 січня Расюка затримали, а Нескоромний знаходиться в розшуку.

Як повідомляло ІА “Центр новин”, колишній перший заступник глави Служби безпеки України Дмитро Нескоромний 2 лютого в Брюсселі дасть прес-конференцію, де розповість про корупцію в Україні.