Рейтинг довіри Байдену вище, ніж будь-коли Трампу

Рейтинг довіри американців до Джо Байдена під кінець першого тижня на посаді президента вище, ніж аналогічний показник Дональда Трампа в будь-який період його чотирирічного терміну.

Це випливає з опублікованого в середу, 27 січня, університетом Монмута соціологічного опитування, згідно з яким 54 відсотки американців позитивно оцінюють дії Байдена на посаді президента. 30 відсотків дали йому негативну оцінку.

Рейтинг Дональда Трампа ніколи не наближався до таких показників. У перші шість місяців його роботи на посаді президента США популярність Трампа в середньому становила 41,4 відсотка, а в останній тиждень президентського терміну його діяльність позитивно оцінювали лише 34 відсотки американців.

Дональд Трамп став першим президентом за півстоліття без “медового місяця” з виборцями – зазвичай популярність нового президента в перші півроку після обрання перевищує 50 відсотків.

Крім того, у другій тиждень лютого Сенат США приступить до слухань про імпічмент Трампу, незважаючи на те, що він вже покинув пост президента. Якщо Трамп буде підданий імпічменту, він втратить можливість займати державні посади, в тому числі знову балотуватися в президенти США. Втім, вірогідність цього невелика.