Британський прем’єр працює над планом відновлення економіки в умовах пандемії Covid-19

Британський уряд працює над планом відновлення постраждалої від коронавірусу економіки країни, повідомляють місцеві ЗМІ з посиланнями на свої джерела.

За їхніми даними, міністри акцентують увагу на спробах відновити зростання виробництва підприємств, сильно постраждалих від пандемії.

Прем’єр-міністр Борис Джонсон і міністр фінансів Ріші Сунак розглядають можливість виділення 280 млрд фунтів у поточному фінансовому році на підтримку робочих місць і бізнесу.

Тhе Sunday Times повідомила, що уряд надасть довгостроковий план, який, ймовірно, означатиме високі державні витрати протягом десятиліття.

Видання інформує, що Сунак використовує держбюджет для розширення державних пільг, зокрема програму захисту робочих місць, кредити на підтримку бізнесу, зниження податку на додану вартість і, можливо, зниження гербового збору на купівлю нерухомості доки поширення вірусу не буде взято під контроль.

Раніше цього місяця провідна британська група роботодавців закликала виділити 7,6 млрд фунтів негайної державної допомоги, заявивши, що вони не можуть чекати до ухвалення нового бюджету в березні.