Справу про порушення «Лаціо» карантинних правил передано до федерального суду Італії

Дисциплінарний комітет Італійської федерації футболу (FIGC) повідомив про результати розслідування щодо римського клубу «Лаціо» щодо можливих порушень протоколу боротьби з поширенням коронавірусу.

Як повідомляє прес-служба FIGС, за підсумками розслідування було встановлено факти порушень з боку президента клубу Клаудіо Лотіто і двох членів медичної бригади.

Дело о нарушении «Лацио» карантинных правил передано в федеральный суд Италии

Зокрема, йдеться про те, що клуб не повідомляв вчасно про позитивні результати тестів на коронавірус місцеву владу, зокрема не відсторонив трьох гравців з позитивними тестами тренувань в загальній групі, а також не відправив на десятиденний карантин гравця з підозрою на коронавірус.

Відзначається, що дана справа була передана до федерального суду Італії.

Розслідування щодо «Лаціо» було розпочато у зв’язку з невідповідністю ряду результатів тестів на коронавірус, які клуб подавав в Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) перед матчами Ліги чемпіонів і результатами, переданими Серії А для допуску до ігор національного чемпіонату.

За даними ЗМІ, за такі порушення «Лаціо» може бути позбавлений очок, набраних в матчах, на яких мали місце порушення медичного протоколу Серії А щодо коронавіруса.