“Десна” розгромила “Інгулець”

Чернігівська “Десна” розгромила “Інгулець” в стартовому матчі 16-го туру української Прем’єр-ліги (УПЛ). Зустріч проходила на стадіоні ім. Ю. Гагаріна і завершилася з рахунком 3:0 на користь господарів.

Десна» розгромила «Інгулець» на старті 16 туру футбольної Прем'єр-ліги  України

Перший раз пробити воротаря гостей Володимира Кринського чернігівській команді вдалося на 34-й хвилині. Автором результативного удару став Андрій Тотовицький.

Закріпили перевагу в рахунку господарі змогли вже після перерви. Зробив це Андрій Гітченко на 57-й хвилині.

Точку в грі поставили на 84-й хвилині, ворота вразив захисник чернігівчан Віталій Єрмаков.

“Десна” набрала 27 очок і повернулася на 3-е місце в турнірній таблиці УПЛ. “Інгулець” (12 балів) – 11-й.

У наступному турі “Десна” 6 березня о гостях зустрінеться з “Рухом”. “Інгулець” днем ​​пізніше прийме “Колос”.