Канал Перший незалежний припинив мовлення на супутнику

Канал Перший незалежний припинив мовлення на супутнику. Про це повідомили під часто ток-шоу «Протистояння» ведучі.

Журналісти, які працюють на медіахолдинг Тараса Козака, знову перейшли на YouTube.

Секретар РНБО Олексій Данилов на брифінгу 26 лютого заперечив вплив його відомства на це рішення.

«Те, що стосується ситуації з супутниками й іншими речами, це господарські справи тих людей, які цим займаються. Ми до цього не маємо ніякого відношення», – пояснив Данілов.

Телеканал «Перший незалежний» запустили в ефір о 18:00 за київським часом у п’ятницю, 26 лютого. Як повідомили представники медіахолдингу в коментарі ЗМІ, «Перший незалежний» об’єднав ZIK, NewsOne та «112 Україна», які перебувають під санкціями України через загрозу національній безпеці.

Офіційно власниками львівського каналу «Перший незалежний» 23 лютого стали працівники медіахолдингу народного депутата від «Опозиційної платформи – За життя» Тараса Козака, який є бізнес-партнером кума президента Росії й нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука. Зокрема, в каналу змінився власник: ним стало ТОВ «Медіахолдинг Новини», створене 18 лютого 100 працівниками «каналів Медведчука».

Керівником ТОВ «Тайм Медіа», яке продало львівський канал «Перший незалежний» працівникам підсанкційних каналів, став менеджер медіагрупи Тараса Козака Павло Єгоричев. Він також є директором ТОВ «Новий формат ТВ» та головою у ТОВ «ТВ Вибір», які входять до складу медіагрупи Козака. Зокрема, ці ТОВ володіють ліцензіями та мовлять під логотипом «112 Україна».

Дотепер «Перший незалежний» належав керівнику львівського телеканалу НТА та холдингу «Вголос», депутату Львівської районної рад від ВО «Свобода» Романові Любицькому.