В Росії проходять акції, приурочені до річниці від дня вбивства опозиціонера Бориса Нємцова

Сьогодні у Москві та інших містах Росії проходять акції, приурочені до річниці від дня вбивства опозиціонера Бориса Нємцова.

Напередодні дня скорботи, організатори акції повідомили, що через обмеження, пов’язані з пандемією коронавірусу, традиційного маршу пам’яті Бориса Нємцова не буде.

Цього року більшість заходів будуть в форматі покладання квітів до місця вбивства політика на Великому Москворецькому мосту в Москві, а також до символічних місць пам’яті та скорботи в інших містах Росії.

З самого ранку люди приходять до місця загибелі політика і покладають квіти до імпровізованого меморіалу на честь Нємцова. Як повідомив телеканал Дождь, до меморіалу поклали квіти посли США, Німеччини, Чехії та Латвії.

Місце проведення акції оточене поліцією, проте ніяких втручань в те, що відбуваються з боку правоохоронців поки не спостерігається. Раніше один із співорганізаторів акції, депутат Мосміськдуми Ілля Яшин висловив надію, що в цьому році заходи пройдуть без затримань учасників поліцією.

Акції пам’яті раніше вже пройшли в Новосибірську та Іркутську. У найближчі години в Санкт-Петербурзі також відбудеться акція пам’яті, в рамках якої квіти будуть покладені до Соловецькому каменю.