Маріуполь і Дніпро-1 розписали результативну нічию

У 16-му турі УПЛ «Маріуполь» приймав «Дніпро-1». Матч закінчився з рахунком 2:2.

Рахунок відкрив бразильський легіонер Дніпра-1 Дуглас, який головою замкнув навіс Піхаленка зі штрафного.

Дніпро-1 - Маріуполь 1:2. Відео голів та огляд матчу ᐉ UA-Футбол

На 35-й хвилині Кирило Меліченко відновив паритет, а на 61-й – Артем Довбік з пенальті вдруге вивів дніпрян вперед.

Остаточний рахунок встановив Андрій Кулаков, який врятував для приазовців нічию за три хвилини до кінця основного часу.

“Маріуполь” (17 балів) залишився на 9-й сходинці в УПЛ, “Дніпро-1” – десятий (15 очок).

У наступному турі приазовці 6 березня зустрінуться з “Ворсклою”, дніпряни 8 березня вдома зіграють проти “Олександрії”.

Українська Прем’єр-ліга. 16-й тур.

«Маріуполь» – «Дніпро-1» – 2:2

Гол: Кирило Меліченко (35), Андрій Кулаков (87) – Дуглас (13), Артем Довбік (61, пенальті)

Попередження: Сергій Чоботенко (12), Петро Стасюк (50), Артем Бондаренко (65), Олексій Биков (69), Олександр Драмбаев (89) – Дуглас (6), Олександр Назаренко (11), Лукас Тейлор (88)

«Маріуполь»: Олег Кудрик, Петро Стасюк (Олександр Драмбаев, 64), Олексій Биков, Сергій Чоботенко, Кирило Меліченко, Максим Чех, В’ячеслав Танковский (Микита Петерман, 46), Дмитро Мішнєв, Олексій Кащук (Артем Бондаренко, 64), Олег Очеретько (Ельдар Кулієв, 73), Данило Сікан (Андрій Кулаков, 46)

Запас: Євген Гальчук, Данило Сагуткін, Марк Мампассі, Ігор Кирюханцев

«Дніпро-1»: Валерій Юрчук, Лукас Тейлор, Сілва Дуглас, Сергій Логінов, Владислав Дубінчак (Андрій Цуріков, 84), Aлександр Піхальонок, Данило Ігнатенко, Aлександр Назаренко (Сергій Булеца, 59), Маріо Чуже, Ігор Когут (Франциско Ді Франко, 59), Артем Довбік (Олексій Хобленко, 76)

Запас: Заур Махарадзе, Володимир Адамюк, Aлександр Сваток, Арсеній Батагов, Вагнер Гонсалвес

Арбітр: Максим Козиряцький (Запоріжжя)