“Колос” вдома програв “Руху”

“Колос” поступився новачку української Прем’єр-ліги львівському “Руху” в напруженому матчі 16-го туру Чемпіонату України з футболу. Поєдинок у Ковалівці завершився поразкою господарів – 1:2.

Favbet-лига. Колос 1:2 Рух. Сила индивидуальностей ᐉ UA-Футбол

На 34-й хвилині підопічні Руслана Костишина повели в рахунку. Після подачі з кутового голкіпер львів’ян Роман Мисак в боротьбі з суперниками кулаком переправив м’яч у власні ворота.

Команда Івана Федика відігралася на початку другого тайму. Данило Кондраков на 48-й хвилині відзначився точним ударом після подачі зі штрафного.

Поєдинок наближався до нічиєї, але розв’язка виявилася голівудською. Спочатку “Колос” заробив пенальті – одинадцятиметровий був призначений за фол Мар’яна Мисика проти Микити Кравченка. Мисик отримав другу жовту картку і залишив команду в меншості. Однак Віталій Гавриш не реалізував пенальті.

Через хвилину склади урівнялися – Денис Костишин отримав другий “гірчичник” за фол проти Андрія Кухарука. Третє вилучення стало тренерським – керманич “Руху” Іван Федик був покараний за зайві емоції.

Проте це був ще не кінець. На 96-й хвилині Микола Кухаревич забив гол красивим дальнім ударом і вирвав перемогу для львівського клубу.

“Колос” (22 бали) опустився на сьоме місце в турнірній таблиці, львів’яни (13 очок) – піднялися на 11-ту позицію.

У 17-му турі “Колос” 7 березня зустрінеться з “Інгульцем”, а “Рух” днем раніше прийматиме “Десну”.

В середу, 3 березня, будуть зіграні матчі 1/4 фіналу Кубка України. Зокрема, “Колос” о 17:00 в Києві зіграє з “Динамо”.

Українська Прем’єр-ліга. 16-й тур. «Колос» – «Рух» – 1:2