Президент призначив голову Херсонської ОДА

Президент Володимир Зеленський призначив головою Херсонської обласної державної адміністрації Сергія Козиря, який до цього тимчасово виконував обов’язки керівника Херсонської ОДА.

Відповідний указ глава держави підписав у понеділок, 1 березня, повідомляє прес-служба Офісу президента.

Вручаючи Козирю службове посвідчення в Офісі президента, Зеленський побажав йому удачі в роботі на благо регіону.

“Ви вже проявили себе під час виконання обов’язків голови Херсонської обласної державної адміністрації. Херсонщина має величезний потенціал для розвитку, і головним завданням є втілення в життя всіх цих можливостей”, – зазначив Зеленський.

Довідка. Сергій Козир народився 1984 року в Донецьку. У 2007 році закінчив Донецький національний технічний університет за напрямом “Розробка родовищ корисних копалин”, у 2009 році – Донецький національний технічний університет за спеціальністю “фінанси”. У 2014 році отримав ступінь бакалавра із правознавства в Донецькому національному університеті.

Трудову діяльність розпочав у 2005 році на посаді гірничого майстра підземної ділянки вентиляції і техніки безпеки Шахтоуправління Трудове ДП Донецька вугільна енергетична компанія. У 2005-2019 роках працював на різних посадах на державних і приватних підприємствах вугільної галузі. З вересня 2019 року – заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації. З грудня 2020 року – тимчасово виконуючий обов’язки голови Херсонської ОДА.