Жінки частіше втрачають роботу через пандемію, ніж чоловіки

Згідно з останнім щорічним Індексом працюючих жінок Pricewaterhouse Coopers (PwC), вони частіше, ніж чоловіки, втрачали роботу в 17 з 24 багатих країн, де в минулому році зріс рівень безробіття.

У звіті PwC йдеться, що робочі місця в секторах, де переважають жінки, таких як маркетинг і комунікації, будуть з більшою ймовірністю втрачені, ніж посади в фінансах, які займають чоловіки.

Тим часом, жінки витрачають в середньому на 7,7 годин в тиждень більше, ніж чоловіки, на неоплачувану роботу по догляду за дітьми – «другу зміну», яка майже еквівалентна роботі з повною зайнятістю і може привести до того, що деякі жінки вирішать звільнитися.

«Хоча кількість робочих місць повернеться до колишнього рівня, коли економіка відновиться, не факт, що це будуть ті ж робочі місця», – сказала Ларіс Стілоу, старший економіст PwC.

«Якщо не буде вжито заходів, спрямовані безпосередньо на усунення нерівного тягаря догляду за дітьми і на те, щоб дозволити більшій кількості жінок працевлаштуватися в країнах, що розвиваються секторах економіки, жінки повернуться до меншої кількості робочих годин на тиждень, менш кваліфікованим і менш оплачуваних робочих місць».

У звіті, в якому досліджувалися 33 країни, що входять в клуб багатих країн Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР), говориться, що прогрес в досягненні гендерної рівності у сфері праці не почнеться до 2022 року.

Темп прогресу необхідно подвоїти, якщо багаті країни планують заповнити втрати до 2030 року, говориться в доповіді. У ньому також звучить заклик до урядів і бізнесу поліпшити доступ для жінок до таких, що розвиваються секторами економіки, як штучний інтелект і поновлювані джерела енергії.

Лора Хінтон, менеджер по персоналу PwC, зазначила, що «першорядне значення має вирішення проблеми гендерного розриву в оплаті праці, а також розробка конкретних планів дій на тлі того, як підприємства зосереджуються на покращенні свого становища».