ЄС запроваджує програму економічного розвитку Донбасу

Європейський союз запроваджує нову програму підтримки економічного розвитку і надання держпослуг на Донбасі. Про це повідомив президент Європейської ради Шарль Мішель на прес-конференції з президентом України Володимиром Зеленським.

Зеленський обговорив судову реформу з Мішелем - Korrespondent.net

“ЄС надав значну підтримку Україні для пом’якшення впливу конфлікту, і в цьому році ми починаємо нову програму для підтримки економічного розвитку і надання державних послуг в цьому регіоні. Це також буде включати фінансування пунктів в’їзду-виїзду”, – сказав Мішель.

Зеленський в свою чергу подякував Мішелю за підтримку у врегулюванні ситуації на Донбасі, а також висловив надію на подальшу мобілізацію тиску країн ЄС на Росію.

“Буду вдячний за подальшу мобілізацію тиску ЄС на Росію. Україна бажає миру і намагається його досягти політико-дипломатичним шляхом. І ми зможемо це зробити тільки разом, відчуваючи міжнародну підтримку і вашу підтримку, як голови Європейської ради, заради стабільності і безпеки на європейському континенті. Дякую за вашу присутність на Донбасі. Це сильний сигнал. Дякую, що ваша подорож в Україну почалося саме з Донбасу”, – заявив Зеленський.

Також президент зазначив масштабні зусилля ЄС зі сприяння в поліпшенні гуманітарної ситуації на Донбасі.