Кабмін затвердив економічну стратегію до 2030 року

Уряд України затвердив Національну економічну стратегію до 2030 року.

“Національна економічна стратегія-2030 – це комплексний документ, який повинен привести Україну в клуб розвинених і успішних країн. Стратегія розроблена із залученням експертів, науковців, чиновників, народних депутатів. Це стане вагомим внеском у розвиток успішної, багатої і європейської України”, – повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Відзначається, що до створення Стратегії приєдналися більш як 500 учасників: представники більше 20 аналітичних центрів, більше 30 бізнес-асоціацій, 40 органів виконавчої влади, експертного середовища і громадянського суспільства, народні депутати.

Документ визначає стратегічні кроки для розвитку промисловості, агросектору, видобутку, інфраструктури, транспорту, енергетичного сектору, інформаційно-комунікаційних технологій, креативних індустрій і сфери послуг.

Відзначається, що Стратегія враховує важливі наскрізні напрямки – діджиталізацію, “зелений” курс, розвиток підприємництва і збалансований регіональний розвиток.

“Серед принципів, на яких будується Національна економічна стратегія, – європейська і євроатлантична інтеграція, недоторканність приватної власності, верховенство права, нетерпимість до корупції, вільна і чесна конкуренція, рівний доступ для бізнесу”, – ідеться в повідомленні.