“Динамо” у вирішальній серії пенальті перемогло “Колос”

Київське “Динамо” обіграло ковалівський “Колос” у серії пенальті в матчі 1/4 фіналу Кубка України. Основний і додатковий час зустрічі, що проходила в Києві на НСК “Олімпійський”, завершилася з рахунком 0:0.

За 90 хвилин ігрового часу команди лише по одному разу пробили у площину воріт одна одної. Кияни свій удар і зовсім нанесли вже в компенсований арбітром час до другого тайму.

У першій половині гри головними подіями на полі стала травма Віктора Циганкова і потрапляння м’яча в руку Артему Бєсєдіну в карному майданчику “Динамо”. Суддя після консультації з помічниками на VAR пенальті вирішив не призначати.

На 26-й хвилині матчу 1/4 фіналу Кубка України між “Динамо” та “Колосом” м`яч після подачі півзахисника ковалівського клубу Андрія Богданова влучив у руку форварду киян Артему Бєсєдіну в штрафному майданчику “біло-синіх”. Головний арбітр Денис Шурман після підказки відеоасистента вирішив, що порушення правил не було і не призначив одинадцятиметровий удар.

Після перерви можна відзначити вилучення головного тренера “Колоса” Руслана Костишина, який занадто бурхливо протестував проти одного з рішень рефері.

У додатковий час команди обмінялися ще по одному удару у площину воріт, які результативними так і не стали. Довелося з’ясовувати переможця в серії пенальті.

11-метрові удари краще виконали футболісти “Динамо” – 4:3.

Кубок України. 1/4 фіналу.

«Динамо» – «Колос» – 0:0 (по пенальті – 4:3)

Карлос Де Піна (63), Жерсон Родрігес (75) – Микола Золотов (55), Денис Костишин (72), Андрій Богданов (90 + 2), Олександр Чорноморець (100)

«Динамо»: Денис Бойко, Віталій Миколенко (Олександр Тимчик, 115), Олександр Сирота, Ілля Забарний, Олександр Караваєв, Сергій Сидорчук (Олександр Андрієвський, 115), Віталій Буяльський, Микола Шапаренко, Карлос Де Піна (Богдан Ледньов, 68), Артем Бесєдін (Владислав Супряга, 96), Віктор Циганков (Жерсон Родрігес, 25)

«Колос»: Євген Волинець, Микола Золотов, Віталій Гавриш, Кирило Петров, Олександр Чорноморець, Андрій Богданов (Альваро Нгамба, 90+3), Євген Задоя, Мамаду Данфі (Олег Ільїн, 74), Денис Антюх, Денис Костишин (Вадим Мілько, 114), Володимир Лисенко (Павло Оріховський, 82).

Арбітр: Денис Шурман (Київська область)

Півфінали Кубка України відбудуться 21 квітня.

Фінал турніру заплановано в Тернополі на міському стадіоні 12 травня 2021 року.
Першим півфіналістом Кубка України стала луганська “Зоря”, яка обіграла з рахунком 2:1 рівненський “Верес”.