Навальний залишиться в СІЗО до вступу в силу вироку про наклеп

Опозиціонер Олексій Навальний буде знаходиться в слідчому ізоляторі №3 «Кольчугіно» у Володимирській області до вступу в силу вироку у справі про наклеп на ветерана.

Про це повідомила його адвокат Ольга Михайлова. Вона нагадала, що раніше суд об’єднав цей вирок до рішення про переведення політика з умовного на реальний термін позбавлення волі.

«У СІЗО він буде перебувати до вступу в силу вироку про наклеп, який суддя об’єднала разом з рішенням Симоновського суду про скасування йому умовного терміну», – повідомила пані Михайлова «Інтерфаксу». Адвокат стверджує, що пан Навальний знаходиться в бадьорому настрої і відчуває себе нормально.

Опозиціонер знаходиться в карантинній камері разом з двома іншими людьми. Він не отримує листів, так як «ФСВП-Лист» відключено для всього СІЗО. Також опозиціонер не може замовити їжу через тюремний інтернет-магазин. Співробітники СІЗО стверджують, що на його рахунку немає грошей.

Раніше кілька ЗМІ з посиланням на джерела повідомили, що пана Навального після СІЗО доставлять в призначену для вперше засуджених виправної колонії в місті Покрові Володимирської області (ІК-2).

2 лютого Симоновський райсуд Москви замінив Олексію Навальному умовний термін у справі «Ів Роше» на два роки вісім місяців реального позбавлення волі. Пан Навальний назвав рішення політично мотивованим. Мосміськсуд скоротив призначений опозиціонеру термін відбування покарання в колонії на півтора місяці з урахуванням часу, проведеного ним під домашнім арештом в 2014-2015 роках. 20 лютого Бабушкінський районний суд Москви оштрафував Олексія Навального на 850 тис. руб. у справі про наклеп на ветерана. Захист опозиціонера 2 березня оскаржила вирок.